Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma hizmeti Avcılar bölgesi hizmet veren tesisatçı olarak kırmadan robot cihazlar ile tuvalet açma , lavabo açma ve mutfak gider tıkanıklığı açma hizmeti veriyoruz. Avcılar kanal açma aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde oluşan tıkanıklıklara hızlıca müdahale etmektedir.

Avcılar Görüntülü Tıkanıklık Açma

Avcılar tıkanıklık açma robotla çalışan tesisatçılar ile gider kırılmadan yaylı robotlarla tıkanıklığı açmaktayız. Tıkanıklık açma ile herhangi bir boru içinde kırılma olmadığı sürece tek fiyat üzerinden gider tıkanıklığı açma çalışması yapılacaktır. Düşünelim ki kırılma oldu ve biz bunu kanal içlerindeki hani bilirsiniz kablolu kameralar vardır ve son derece küçüktür, bu cihazlar ile bulduk ve sonuç ne olacak diye merak edebilirsiniz. Yer tespitinin kusursuz yapılması için ek analizlerin de uygulanması için o boruya duvarın hangi bölmesi kırılacağını tespit ederek başlayabiliriz. Ayrıca bunu yalnızca kimyasal kapatıcı ile işe yaramayacak seçeneklerde uyguluyoruz. Yani tadilat olmadan problemi tamamlamak gibi bir seçenek halen masada durmaktadır. Avcılar tıkanıklık açma ile en olmadık ve kesici özellikte yer alan atık hatlarındaki nesneler tek tek itinalı olarak sorun olmaktan çıkartılabilir. Bildiğiniz gibi biraz geniş ağızlı olan tuvaletlere olmadık cam kırıkları ve jilet parçaları atılması özellikle sert plastik malzemeden oluşsa bile küçük kılcal sürtünmelerin ilerde çatlak oluşmasını sağlayabilir. Biz kırmadan hasarsız tuvalet açma işlemlerinde kesinlikle kamera kullanılmasının faydasını hem atık yer tespiti hem de bu anlattığımız nesnelerin yerlerini bulmada etkin olarak kullanıyoruz. Geriye kalan gerekirse o nesneleri yakalamak ve geri çıkartmak ve mümkün değilse o halde tazyikli su ile adım adım dikkatli olarak uzaklaştırma bir çözümdür.

Avcılar tıkanıklık açma ile içi kurumuş ve koku yayan ne kadar atık borusu varsa incelenebilir. Ağzına kadar nesneler ile dolmuş kanal içlerinde en verimli pimaş açma desteği için bizleri mutlaka arayınız.

0533 355 94 93 ☎ TIKLA ARA