Avcılar Lavabo Açma

Avcılar lavabo açma tıkalı lavabo açan tesisatçı servis telefon numarası 0551 231 83 55 tir. Robot makineli cihazla Avcılar bölgesinde kanal açma servisi veriyoruz tıkanan giderleri robot makinelerle temizleyip kamera sistmi ile görüntülüyoruz.

Avcılar lavabo açma çalışmalarımız müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılama noktasında etkili hizmetler sunuyor. Bilindiği gibi hem banyo hem de tuvalet lavabolarının tıkanmasının birden fazla nedeni bulunmaktadır. Mutfakta bulunan lavabo giderinin tıkanmasına neden olan faktörleri sıralamak gerekirse:

  • Yemekte kullanılan malzemelerin tıkamalara neden olması,
  • Yapı malzemelerinin gideri tıkaması,
  • Kullanılan yağların birikmesi,
  • Yapısal sorunlar,
  • Boruların kireçlenmesi ve hasar görmüş olması şeklinde sıralanabilir.

Bunun yanında aynı şekilde tuvalet lavabolarında da çeşitli nedenlere bağlı olarak tıkanmalar meydana gelmektedir. Nedenlerini sıralayacak olursak:

  • Banyo, duş lavabolarında saç, sakal, vb. kılların takılı kalması,
  • Gider tesisatında rögarın tıkanması,
  • Alt yapı problemleri,
  • Koruyucu süzgeçlerin çıkarılması şeklinde belirtilebilir.

Tam bu noktada Avcılar lavabo açma hizmetleri ile tıkanıklıkların açılması mümkün hale gelmektedir. Robotla gider açma tekniği ile tıkanıklıklardan kurtulmak mümkündür. Tercih edilen yöntem ile kamera boruların görüntülerini alır ve tıkanıklık teşhis edilerek kaynağa kadar müdahale eder. Kırılma gibi hasar verici sorunlara meydan vermeden giderlerin atıklardan temizlenmesi mümkün hale gelir. Robot cisimleri parçalama sureti ile hasarsız biçimde yerinden çıkartmaktadır. Zamanında sorun tespit edilmez ve temizlik işlemi gerçekleştirilmezse daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Banyo, mutfak gibi yerlerde ortaya çıkan lavabo tıkanıklarını robotlarda bulunan kameralar yardımı ile teşhis etmek ve anında müdahale etmek Avcılar lavabo açma hizmetlerinin işidir.

Lavabo tıkanıklıklarını açma konusunda profesyonel destek sunan Avcılar lavabo açma hizmetleri ile temiz giderlere kavuşmak artık hayal olmaktan çıktı. Kullanılan robotlu cihazlar yardımı boruların içleri görüntülenebilmekte ve tıkanıklığın nedeni, yeri tespit edilmektedir. Görüntüsü kaydedilen bölgenin bilgisayar ortamında da incelemesi yapılır son olarak açma işlemine başlanır. Tıkanıklıklar için kullanılan etkili yöntemler arasında en etkin olanı su basıncı uygulamasıdır. Tazikli suyu yavaş yavaş olmak sureti ile giderek arttırarak boruya göndermek içerideki kalıntılarla direkt temas eder ve parçalayarak çıkış yapmalarına yardımcı olur. Bu işlem birden fazla kez tekrar edebilmektedir. Bu şekilde lavabo tıkanıklıkları giderilebilmektedir. Son aşamada kameralı cihazlar tekrar görüntü alır ve işi bitirmiş olur.

0533 355 94 93 ☎ TIKLA ARA