kırmadan pimaş tıkanıklık açma avcılar

Kırmadan pimaş tıkanıklık açma Avcılar firmamız sıklıkla kullanılan ve bu sebepten dolayı tıkanan tuvalet ve lavabo giderlerini pimaş tıkanıklığı açma hizmeti ile açmaktadır. Tıkalı pimaş açma olarak 30 metrelik kanal görüntüleme ve yine aynı boyutta pimaş açma makineleri kullanıyoruz. Pimaş tıkanıklığı başınıza gelince bir kaç bireysel yöntemle açmaya çalışırız bunlar pompa ve lavabo açıcı kimyasallardır çoğu kez bu denemeler başarısız olur. Bu yüzden bireysel teknikler kullanmak yerine alanında uzman profesyonel tesisatçılardan yardım almanızı tavsiye ederiz.

Avcılar Kırmadan Pimaş Tıkanıklık Açma

Kırmadan pimaş tıkanıklık açma Avcılar firması olarak lavabo ve tuvalet giderlerinde tıkanan bölgeleri kameralı tıkanıklık açma hizmeti vererek açmaktayız. Pimaşlardaki tıkalı bölgenin belirlenmesinin ardından önce kimyasal ilaç ile boruların açılması için işlem yapılmaktadır. Kimyasal madde boru için gönderilir. Oldukça etkili olan kimyasalın tıkanıklığı açıp açmadığı kontrol edilir. Tıkanıklık açılmamış ise bu durumda daha etkili olduğu düşünülen tazyikli su yöntemi uygulanmaktadır. Bu yolla tıkanıklığın açılması beklenmektedir. Yapılan tıkanıklık açma işleminin başarılı olup olmadığının kontrol edilmesi için boruların içine kamera gönderilir. Kamera ile tıkanıklığın açılmadığı fark edilirse işlem yenilenir. Borular tamamen temizlendikten sonra tıkanma açma ekibi işlerini tamamlamaktadır. Bu arada pimaşlarda zarar oluşup oluşmadığı da kontrol edilip hasar varsa tamiri yapılmaktadır. Giderlerdeki atıkların temizlenmesinde profesyonel hizmet veren firmalardan destek almak yerinde olacaktır.

Kırmadan pimaş tıkanıklık açma Avcılar profesyonel desteği asla göz ardı etmeyiniz ve kaliteli pimaş yıkama sistemlerimizin mutlaka uygulanması için bizleri arayınız. Toplu halde gönderilen tuvalet kağıtları bile tıkanıklık için ana sebep olabilir ve yalnıza atığı parçalama gibi özelliklerinin içerildiği makinelerimiz ile güven içerisinde olabilirsiniz.

0533 355 94 93 ☎ TIKLA ARA