tıkalı gider borusu açan firma avcılar

Tıkalı gider borusu açan firma Avcılar ‘da servis veren Çözüm Tesisat tarafından yapılır tuvalet açma , lavabo açma ve pimaş gider tıkanıklığı açma hizmeti veriyoruz. Kırmadan dökmeden robot makinelerle aynı gün içinde tıkalı gider borusunu temizliyoruz.

Avcılar kameralı gider borusu açma işleri yapan tesisat firmamız tıkanıklık açma konusunda uzmanlaşmıştır. Atık su gider borularında tıkanma var ise bizi arayın sorunu kameralı ve makineli şekilde çözelim.

Avcılar Tıkalı Boru Açma Servisleri

Tıkalı gider borusu açan firma Avcılar şikayet hattı sizlere net cevaplar sunabilir. Bahsedilen bir lavabo gideridir ve birkaç farklı yol ile tıkanabilir ve bizlerin tam olarak nasıl çözüm getirdiğini ise sizlere hemen anlatalım.

Eviye üzerindeki metal renginin solması ve orada saç parçacıklarının birikmesi genelde lavabo gibi sistemlerde olabilir. Söz konusu bir mutfak ise bazen pompa ile oradaki tıkanmalar biraz alta düşer yalnız orada da birikmesi yine suyun yükselmesine neden olur. Bizim yapabileceğimiz ise eviye altındaki boru tam olarak temizlemek, su kaçırıyor mu kontrol etmek, arızalı ise yenisini hasarsız olarak takmak, sızdırmazlık kontrollerini yerine getirmektir. İkinci planda ise eviye borusunun duvar ile bağlantı bölmesi ile alakalıdır. Oradan geriye tıkanma sonucu gelen sulardan kurtulmak için atıkları o bölge içinde bizim kameralı sistemlerimiz ile temizlememiz şarttır. Yaptığımız 150 bar civarında ve farklı basınç rakamları ile değiştirilebilen ölçü içerisinde orada temizlik yapmaktır ve bir nevi pimaş yıkama işleminin hasarsız yapılması şeklinde de özetlenebilir.

Tıkanan borulara neler yapılabilir sorusuna bir diğer cevap ise birikmiş ve çok sayıda aynı bölgeyi işgal etmiş nesneleri bütün olmaktan çıkartmak, yani parçalamaktır. Bunu ileri doğru ilerlerken önüne geçen nesneleri küçük parçalara bölen bir aparat ile yapıyoruz. Kısacası atıkları küçültüyor ve arından su ile uzaklaştırıyoruz ve hepsi kameralı takip sistemleri ile uygulanmaktadır.

0533 355 94 93 ☎ TIKLA ARA