avcılar tuvalet açıcı

Avcılar tuvalet açıcı firması olarak içerisine yabancı madde atışmış ve tıkanmış tuvalet borularını açmak için tuvalet gideri açma servisi sunmaktayız. Son teknoloji cihazlarla kanalizasyon ve tuvalet gideri görüntüleme cihazları kullanan firmayız. Tıkalı gider borusunu kırmadan robotla tuvalet gideri açma işlemlerinde kolay bir şekilde tıkalı kalan yerleri ve atık bölgelerini hızlıca buluruz. Giderin içerisindeki sorunların ne olduğunu çok kısa bir sürede bulurken, atık veya farklı bir sebepten dolayı tesisat sıkıntısı olup olmadığını araştırır ve buna göre kendimize bir yol çizeriz.

Avcılar Robotla Tuvalet Açıcı

Avcılar tuvalet açıcı kameralı robotlarla tıkalı durumda olan tuvalet şikayetlerinizi araştıran servisiyiz. Tuvalet borusunun eğimsiz olması ve atık yerleri kamerayla tek tek bakılarak görülebilir. Bunun için gider içi tuvalet tıkanması açma cihazı kullanmaktayız. Tuvalet giderlerinde tıkanma olmasına sebep olan atık türü ve ağırlığı ne olursa olsun tüm maddeleri oldukları yerden uzaklaştırabilecek özel yay sistemleri ve bunlara bağlı bir cihaz kullanmaktayız. Alafranga, alaturka tuvalet giderlerinde tıkanıklık açma veya farklı tür atık sistemleri için de dahil olmak üzere yayın maddeleri tam kavraması ve ittirmesi işlemini zahmetsiz bir şekilde yapması için çok sayıda çelik yay takılabilir aparat vardır. Pis suların artık birikmesini istemiyorsanız bu makineli işlemlerimizi önermekteyiz.

Avcılar tuvalet açıcı makineyle gider borusu açıcı işlemler için bizimle iletişime geçiniz. Bazen atıkları borunun içerisinde tamamen temizlesek bile sıkıntılar oluşabilir. Bu yüzden gider içinde boru daralması ve çökme gibi durumları araştırmak daha önemlidir. Bu söylemiş olduğumuz sorunları bulmak için de kameralar kullanırız. Bu sorunları da aynı gün içerisinde de tamamlayabiliriz.

0533 355 94 93 ☎ TIKLA ARA