Avcılar Pis Su Gider Hattı Açma Firması

Avcılar pis su gider hattı açma firması olarak kırmadan dökmeden robot makineli sistemle tuvalet , lavabo ve pimaş açma servisi vermekteyiz. Avcılar kanal açma son teknoloji makinali sistemleri kullanır bu sayede tıkanıklıkları kırmadan açar.

Avcılar Pis Su Gider Açma

Avcılar pis su gider hattı açma firması uzmanlarımız ile klozetin taşma yapması ve klozet içinden lağım suyunun dışarı akması gibi sayısız problemler için bizleri arayabilirsiniz. Lağım sularının ilerleyememesinin arkasında bazı atıkların durması vardır. Bazen ise evinize, iş yerinize aldığınız bazı ürün kalıntılarının bu sistemlere atılması ile direkt bir tıkama oluşabilir.

Avcılar kanalizasyon gideri pimaş boruları açma çalışmaları 1-2 saate kalmadan tamamlanabilir. Çünkü biz insan gücünden daha ziyade elektronik cihazlar ile sonuç almaktan yanayız. Herkes bahçe hortumunu bilir ve cihazımızın kablo genişliği de tam olarak bu seviyededir. İçerisinden elektrik gücünü ileten çeşitli kablolar vardır ve bu aynı zamanda bilgisayar sistemimize bağlıdır. Örneğin bu kablonun ucuna bir kamera sistemi takarak ilk önce klozetin nerede tıkama yaptığını bulma gibi bir girişimde bulunabiliriz. Akabinde oradaki nesneleri elimizde bulunan 30’dan fazla başlık ile cihaza hangisinin takılması gerektiğine karar veririz. Klozetin içine gönderilir ve yalnızca atığın geçmesi için yapılan bu bölgelerde ilerler. Zaten kamera ile takip edeceğimiz için direkt atık kanallarına zarar vermeden tuvalet tıkanmasını temizleme işlemlerimiz sorunsuz gerçekleşecektir. Yoğunluğa göre işlemin süresi kısalabilir veya birkaç saatte tamamlanabilir. Son teyitleri kontrol eder ve birkaç test yaparak, uzun bir süre artık tıkanmayacak sistemleri sizlere teslim ederiz.

İstanbul’un her iki yakasında hafta içi ve hafta sonu tuvalet, lavabo, banyo, logar kanalı tıkanması problemleri için teknik servis arıyorsanız iletişim numaralarımız ile bizleri arayınız. Örneğin banyo gideri için atığı delme gibi bir işlemden daha ziyade su püskürtme sistemlerimiz ile hemen sonuç alabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


0533 355 94 93 ☎ TIKLA ARA