Avcılar Kanal Açma

Avcılar kanal açma firmamızda robot makine sistemleri kullanarak tuvalet açma , lavabo açma ve her türlü tıkanıklık açma hizmeti verilmektedir. Avcılar kanal açma 10 yılı aşkın süredir İski yetki belgesi ile hizmet vermektedir.

Avcılar Kanal Açan Firmalar

Kanal açma vasfında hizmet verirken bazen müşterilerimiz tesisat sıkıntıları nedeniyle isyan edecek noktalara gelebilmektedir. Çünkü haftalar hatta aylar boyunca lavabo yada klozet açıcı, pompa kullanımını denedikleri halde bir türlü klozet taşkınlarına yada tıkalı olmasının üstesinden gelememişlerdir. Hâlbuki bunun çaresi bu şekilde değildir ve cihaz kullanılması verimliliği üst noktaya taşırken bize biraz zaman vermeniz bile yeterlidir.  Avcılar kanal açma servisindeki sertifikalı çalışanlarımız eğitim sürecini başarı ile tamamlamış ve atık temizliğinde uzman konuma gelmişlerdir. Diğer taraftan boru içindeki giderlerin açılması kanal açıcı sistem ile yapılırken, kamerada kullandığımız için cihaz içi analizler veyahut kamera gözlemlerimiz ile suyun pek olmadığı bölmelerde yada boru çatlaması gibi oluşumlarda sorunları da tek tek ortaya çıkarabiliyoruz. Avcılar kanalizasyon açma emeğin deneyim ile bir araya geldiği sıhhi tesisat şirketidir ve atık temizliği ile kaçak aynı anda sorun olarak karşımızda duruyorsa kaçağın boyutu bizim için önemlidir. Çatlak varsa eğer su basma işlemi iyice sızıntı yapacak ve ilk önce boru değişimi ardından, atık temizliğinin uygulanmasını yapabiliriz. Çatlak küçük ise zaten tam tersini gerçekleştiririz.

Avcılar kanal açma çalışanlarımız bu iki işlemi gün içinde bitirir ayrıca sadece tıkanıklık varsa yani boru değişme gibi bir ihtiyaç ortada değilse tadilatta olmayacak ve kanal açıcı ile her tarafı temizleyebiliriz.

0533 355 94 93 ☎ TIKLA ARA