avcılar tıkalı gider açan tesisatçılar

Avcılar tıkalı gider açan tesisatçılar robot makine ve kameralı cihazlar kullanarak tıkanmış tuvalet , lavabo ve pimaş borusu tıkanıklığını açma servisi 99 TL dir. Avcılar Kanal Açma şubemizi arayarak aynı gün içinde robot makineli tıkalı gider açma ve temizleme için servis talebinde bulunabilirsiniz.

Avcılar makineli tıkalı gider açan tesisatçılar telefon numarası 0551 231 83 55 tir Çözüm Merkezi garantisi ile tıknamış banyo gideri , lavabo ve evye gider boruları kırmadan dökmeden açılmaktadır.

Avcılar Tıkanıklık Açma

Avcılar tıkalı gider açan tesisatçılar tıkanık banyo gideri açma firmasıdır. Profesyonel banyo gideri pimaş temizleme açma çalışmalarını tesisatı kırmadan yapmaya devam ediyoruz. Banyo gideri içinden uygulamalı, kanal açma makinemizi çalıştırmadan önce robot kameralı cihazla araştırma yaparak tıkanma sorunlarının neyden kaynaklandığını tek tek tespit ediyoruz.

Avcılar tıkalı gider açan su tesisatçıları makineli tıkalı kanal açma sistemlerini kullanır. Makine ile kırmadan tıkalı gider açma için kanal yoğunluğunun nerede durma noktasına geldiğini araştırmak gerekir. Banyo, küvet, duşakabin giderinde gider tıkanıklığı açma için süzgeç kısmı çıkartılır ve o küçük gider çaplarına sahip pimaş içine önce kamera takılır. Kamera atığın nerede ve nasıl olduğunu buluncaya kadar ilerletilir. Mesafe hesaplanır ve varsa tesisatta çökme veya farklı bir durum tek tek bulunur. Hızlı banyo tıkanıklığı açma hizmeti ile kanalın içindeki nesneleri kameralı cihazla görüntüleme sonrasında tek tek açıcı yay takarak, robot makinemizdeki devinim ve hareketin uygulanmasına geçiyoruz. Robot çok gürültü çıkartmayan, çelik yaya takılacak bazı aparatların döndürülmesi ve titreşim vermesi için kullanılır. Tıkalı küvet, duş gideri, evye gider tıkanıklığı açma ve daha nice çalışmalarda atıklar yay ile sürüklenerek yine atık yolu kullanılmak üzere uzaklaştırılır.

Avcılar tıkalı gider açan tesisatçılar banyo pis su gideri açma hizmeti sunan firmadır. Banyo gider borusunda geri tepme, mutfak giderleri arızalı tesisata bakım onarım, klozet, evye, banyo, küvet gideri açma ve daha nice çalışmalarda yanınızdayız. Bir telefon ile tuvalet açma işlemlerini ve farklı atık sistemlerini garantili olarak temizlenmesi için bize ulaşabilirsiniz.

0533 355 94 93 ☎ TIKLA ARA