Ambarlı Mutfak Açma

Ambarlı mutfak açma ustası ile kırmadan robotlu sistemle tıkanıklıkları açtırabilirsiniz. Avcılar kanal açma firmamız Ambarlı bölgesinde hizmetinizdedir.

Ambarlı Mutfak Açan Tesisatçılar

Ambarlıda mutfak tıkanıklığı açan tesisatçı olarak kamera sistemlerine ve yaylı robot sistemleri ile lavabo ve mutfak gider tıkanıklıklarını açmaktayız. Mutfakların tıkanma sebepleri aslında bellidir ; yağ atıkları , yemek artıkları ve temizlik maddelerin bıraktığı kalıntılar zaman içinde tıkanıklıklara neden olmaktadır. Ambarlı lavbo açma ekiplerimiz Avcılarda olduğu için hızlı servis hizmeti vermektedir aynı zamanda ekonomik fiyatlarla yüzünüzü güldürüyoruz. Pek çoğumuz evde lavabo , mutfak tıkandığında kendi metotlarımızla açmaya çalışırız. Hatta marketlerde veya nalburda satılan kimyasalları kullanırız daha da ileri gidip hortum bulup giderin içine sokup açmaya çalışırz. Peki bu yöntemlerin zararlarını hiç araştırdınız mı ? Kimyasal maddeler gider bağlantı contalarını zamanla eritir ve sızıntılar oluşturur bunu alt kattaki komşudan gelen zamansız bir şikayetle analayabilirsiniz. Tesisatın içine soktuğunuz hortum veya v.b madde tesisata zarar verip yerinden oynatırsa komple tesisat yenilemek zorunda kalırsınız. En vahimi de haberlerde bile çıktı ” lavaboya döktü bomba gibi patladı ” arama motoruna bu kelimeyi yazın bakın karşınıza ne çıkacak.

Amarlı mutfak açma , mutfak lavabosu açma veya mutfak lavabo tıkanıklığını açan tesisatçı olarak sadece 99 TL ye hizmet vermekteyiz. Riske girmenize değer mi ?

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


0533 355 94 93 ☎ TIKLA ARA