Avcılar Tıkalı Boru Açma

Avcılar tıkalı boru açma tesisat firması olarak kırmadan robot cihaz ve makine sistemleri kullanarak boru tıkanıklığı açma hizmeti veriyoruz. Avcılar kanal açma aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Pimaş Borusu Açma

avcılar tıkalı boru açmaAvcılar robotla tıkalı boru açan tesisatçı yetkililerimiz ile herhangi bir kağıttan yapılmış ve gider içine sıkışıp kalması gibi durumlara en iyi ölçülerde yalnızca kanal içlerinden çalışma yapıyoruz. Küvetlerdeki süzgeç kirliliği ve orada birikmelerden ileri gelen suyun daha yavaş kaybolmaya başlaması veya iki de bir geriye doğru gelmesi gibi durumlarda dahil olmak üzere o giderin içine sığabilecek ve tamamen basınç tekniği ile pimaş açma çalışmasını sizlere sunuyoruz. Avcılar tıkalı boru açma yetkili ağımız ile su hareketinde tek bir yöne doğru itme kuvveti oluşturmayı başarabilen cihazlar ile sonuçların anında alınmasını sağlıyoruz. Bunları tahmini olarak değil en ince teferruatına kadar kablo ile oraya gönderilen kameralar ile kontrollerin yapılması ile gerçekleştirdiğimizi ifade etmek istiyoruz. Teknik servis elemanlarımız ile saçların aşırı halde zamanla kanal içine geçmesi ve orada kalmaya devam etmesi bir boru açıcı gibi klasik olarak kullanabilecek alet ile çözülecek gibi değildir. Amacımız o eviyeyi çıkartmak ilk önce en yakın bölgeyi temizlemek ve daha ilerdeki hani bilirsiniz betonun içine girebilen boru çaplarındaki elektronik cihazlar vardır, işte onlar ile su püskürtülerek gider açma işlemlerimizi yapmaktayız.

Avcılar tıkalı boru açma ile tadilat gibi ihtimallerin rafa kalkmasına ne dersiniz? Bir pimaş yıkama servis çalışması tadilatı gerektirmez ve olması içinde mutlaka bir noktada boru hasarını içten kameralar ile görmemiz şarttır. İşini her zaman hafife almayan Çözüm Merkezi ile her zaman tesisatınız güvende olabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


0533 355 94 93 ☎ TIKLA ARA